O CBRE

CBRE jest największą na świecie firmą doradczą i inwestycyjną działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych, klasyfikowana w rankingach: Fortune 500 oraz S&P 500. CBRE w Polsce posiada siedzibę główną w Warszawie oraz jest obecna w 7 największych miastach w Polsce, zatrudnia ponad 400 pracowników.  

CBRE oferuje szeroki zakres zintegrowanych usług w obszarze nieruchomości komercyjnych, od doradztwa w zakresie inwestycji i wynajmu, po usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.


NASZE USŁUGI

Doradztwo Transakcyjne
Świadczymy usługi w zakresie doradztwa transakcyjnego, zarówno dla najemców nieruchomości, jak i inwestorów.

Zarządzanie Nieruchomościami
Oferujemy zintegrowane rozwiązania zarządzania nieruchomościami dla międzynarodowych funduszy nieruchomości, inwestorów prywatnych, deweloperów, właścicieli i najemców.

Doradztwo Budowlane
Świadczymy usługi doradcze dla klientów zajmujących się praktycznymi aspektami budowy i zarządzania projektami.

Rynki Kapitałowe
Doradzamy w procesie zakupu i sprzedaży nieruchomości komercyjnych, wspieramy klientów w zakresie finansowania procesu.

Doradztwo Deweloperskie
Wspieramy deweloperów i inwestorów planujących ekspansję oraz inwestycje w nowe projekty nieruchomościowe, nowe sektory na wszystkich rynkach.

Doradztwo
Oferujemy szczegółowe badania rynku nieruchomości, między innymi: analizy lokalnych rynków magazynowych, przemysłowo-logistycznych i inwestycyjnych oraz analizy lokalizacji i studia wykonalności (feasibility studies) projektów komercyjnych, w tym modelowanie i prognozowanie finansowe. W krótkim czasie jesteśmy w stanie zebrać dane nie tylko z Polski, ale z dowolnego miejsca na świecie.

Wyceny
Jako CBRE oferuje swoim klientom unikalne informacje w kontekście wycen nieruchomości na globalnych rynkach i pomagamy tym samym podejmować właściwe decyzje dotyczące strategii inwestycyjnych.

Global Workplace Solutions
CBRE obsługuje najemców zajmujących różne wielkości i rodzaje powierzchni, poprzez zarządzanie obiektami, zarządzanie projektami wraz ze świadczeniem usług doradczych i transakcyjnych